Ochrana proti ptactvu

Sítě a hroty proti holubům a jinému ptactvu

Řekněte STOP holubům znečišťujícím váš balkón, parapet, nebo fasádu.Pomůžeme vám účinně a trvale ochránit váš majetek před znečištěním agresivním holubím trusem, který nejen narušuje omítku, ale je také zdrojem alergenů a různých nemocí. Ochranné sítě a hroty proti ptactvu jsou nejůčinější cestou jak zmíněným potížím zabránit. Díky nim je možné dosáhnout účinné ochrany budov proti ptákům a zároveň neporušit estetický vzhled budovy.

 

hroty na parapetu

 

Instalujeme kvalitní české výrobky, žádné nekvalitní čínské napodobeniny! Mezi naše nejrozsáhlejší instalace patří například památkově chráněný komplex "Malý Berlín" v Praze Holešovicích (viz fotografie), kde se podařilo holuby plně vytlačit.

Na výběr máme 3 základní barvy sítí s UV ochranou (bílá, béžová, černá) a 3 různé velikosti ok , dle druhu ptactva. Dále nabízíme speciální transparentní (zdola neviditelnou) síť pro ochranu soch nebo členitých fasádních prvků. Na parapety a římsy dodáváme vysoce kvalitní nerezové hroty s plastovou základnou, kotvené neutrálním silikonem do jakéhokoliv podkladu.